Concurs post director

Consiliul de Administraţie al  Școlii Gimnaziale „Avram Iancu” Arad, în conformitate cu  Metodologia de organizare şi desfăşurare a concursurilor de ocupare a posturilor didactice/catedrelor care se vacantează pe parcursul anului şcolar 2016-2017 în unităţile de învăţământ preuniversitar de stat, scoate la concurs următoarele postul didactice/ de învățător, cu viabilitate până la sfârşitul anului şcolar 2016-2017.
Candidații care doresc să participe la Concursul de ocupare a postului de învățător, vor depune cererea de înscriere  (conform anexei din metodologie), însoțită de copii de pe documentele solicitate în perioada 25.01.2017  între orele 09:00 – 14:00, la secretariatul Centrului de concurs, Școala Gimnazială „Avram Iancu” Arad.

Proba practică/inspecţia specială la clasă se realizează în data  de 26 ianuarie 2017, ora 9,00-12,00  conform programul  afişat la Școala Gimnazială „Avram Iancu” Arad.

Proba scrisă va avea loc în data de 26 ianuarie 2017, începând cu ora 9,00, la Școala Gimnazială „Avram Iancu” Arad.

Informaţii suplimentare se pot obţine la secretariatul Școlii Gimnaziale „Avram Iancu” Arad,  Telefon   0357-407085

Director,    Prof. STANA PETRU TITUS

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

*